Gdzie znajdę dobrej jakości łóżka piętrowe?

akomodacja

Użytkownik

#2015-04-17 16:17:53 
Cześć! Moi synkowie uparli się, że chcą mieć koniecznie łóżko piętrowe w swoim pokoju… Co zrobisz, dzieciak żąda, sługa rodzic musi :P I tak mieliśmy im wymieniać łóżka, bo oszczędzając kupiliśmy najpierw jakąś taniochę, która zaczęła się już rozpadać. Tylko teraz gdzie najlepiej kupić takie łóżka, by były solidne i zapewniały im odpowiednie bezpieczeństwo, bo nie chcę się pewnej nocy obudzić słyszac wrzask, że któryś z nich spadł i coś sobie zrobił.

krokodyl

Użytkownik

#2016-11-09 00:00:09 
Hah… coś w tym jest, że dzieciak żąda… :D W każdym razie, jak dobrze rozumiem, chodzi o łóżka dla chłopców? To najlepiej poszukaj właśnie pod podobnymi hasłami w internecie. Myślę, że jest pełno ofert tylko trzeba się rozejrzeć. Jeśli mogę coś zasugerować, to najlepiej nie patrz po sieciach meblowych, tylko na przykład po ofertach producentów takich produktów, jak właśnie łóżka dla dzieci. Wtedy masz gwarancję dobrego wykonania, a też i niższej ceny.

akomodacja

Użytkownik

#2016-11-09 02:52:45 
Hm, mówisz, że nie z jakichś tam dużych sklepów… no to w takim razie w jakim sklepie? Bo wiecie, można przeszukać mnóstwo ofert, a ostatecznie trafić na bubla, prosiłabym, jakby ktoś mógł, by polecił konkretnie jakąś firmę :) Na pewno będę bardzo wdzięczna.

makowaPani

Użytkownik

#2016-11-09 04:16:38 

Cześć! Ja swojego czasu też szukałam dla swoich maluchów łóżka piętrowe.. Mają tam generalnie spory wybór łózek dla dzieci, w tym właśnie piętrowe, zarówno klasyczne, z drabinką, jak i bardziej kompaktowe z wysuwaną szufladą dolną.

Joe

Użytkownik

#2016-11-09 06:43:44 
Też zamawiałem łóżka w tym sklepie dla swoich córek, fakt, że nie piętrowe, a zwykłe, ale muszę pzyznać, że bardzo solidna robota, dobre drewno. Dziewczyny skaczą na nich, a noe jeszcze wytrzymują bez skrzypnięcia ;)

akomodacja

Użytkownik

#2016-11-09 08:12:41 
Wydaje mi się, że najbardziej im zależy na tym, żeby to było klasyczne łóżko, wiesz, budowanie bazy, te sprawy. W każdym razie przeglądam właśnie ofertę tego sklepu i rzeczywiście wygląda ona interesująco :) Dzięki kochani za pomoc, doceniam bardzo :)

makowaPani

Użytkownik

#2016-11-09 10:18:00 
nie ma sprawy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015