Domy szkieletowe: tak czy nie?

cake

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Dzień dobry. Chciałbym zapytać państwa jakie mają państwo zdanie na temat domów szkieletowych. Uważają państwo, że to dobre rozwiązanie? Warto w coś takiego inwestować? Może ktoś się zdecydował i mógłby się wypowiedzieć, polecić albo odradzić? Kupiliśmy jakiś czas temu z żoną działkę pod budowę domu i właśnie zastanawiamy się nad domem o drewnianym szkielecie, czy by go nie psotawić.

MikasaAckerman

Użytkownik

#2016-12-05 05:09:20 
Ja osobiście większej styczności z tym nie miałam, ale… Wydaje mi się, że to takie jakieś nietrwałe i niestabilne musi być, dlatego chyba jednak bym się na taką metodę nie zdecydowała.

krokodyl

Użytkownik

#2016-12-05 07:51:57 
Jak pani styczności nie miała to po co pani zabiera głos?

MikasaAckerman

Użytkownik

#2016-12-05 09:33:40 
Bo pan wyżej pytał jakie mamy zdanie na ten temat. Ja sama takiego domu nie posiadam, ale trochę poczytałam i uważam właśnie tak, nie mogę?

krokodyl

Użytkownik

#2016-12-05 09:47:26 
Oczywiście, że pani może. Jednak pani obawy są zupełnie nieuzasadnione, ponieważ tego typu domy są i trwałe, i stabilne i bardzo bezpieczne. Posiadam dom ze szkieletem drewnianym i naprawdę jestem zadowolony z mojego wyboru. Jest nie tylko bezpieczny, ale też ekologiczny i energooszczędny, więc nie zastanawiajcie się tylko decydujcie, bo świetna inwestycja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015