Najlepsi partnerzy biznesowi.

HarrY

Użytkownik

#2015-04-17 16:13:15 
Czym, według Was, charakteryzuje się najlepszy partner biznesowy? Udało Wam się kogoś takiego znaleźć? Na czym zależy Wam przy decydowaniu się na taką współpracę? Moja firma coraz bardziej się rozwija, wchodzimy na światowe rynki, i bardzo przydaliby mi się doświadczeni doradcy z różnych zakresów. Niestety nie jestem pewien na kogo postawić, by się później tak po prostu nie rozczarować…:)

akomodacja

Użytkownik

#2016-12-13 03:43:58 
Najlepszy partner biznesowy? Hmmm. Na pewno to musi być ktoś, kto jest bardzo dobrze obeznany w światowych rynkach. No bo jeśli sam się rozwijasz, zależy Ci na takim merytorycznym wsparciu, prawda? Nie w stylu „do boju, dasz radę”, ale raczej na praktycznych poradach i analizach.:D Więc mile widziane, by ten partner był bardziej doświadczony, ale jednocześnie żeby potrafił nawiązać dobrą współpracę, bez żerowania na Twojej niewiedzy. Poza tym musi być otwarty i dyspozycyjny. Trochę błądziłam, zanim znalazłam kogoś takiego, ale udało mi się i teraz jestem z tego bardzo zadowolona.;)

makowaPani

Użytkownik

#2016-12-13 05:52:38 
a kto to jest? Zdradzisz nam? Ja też jestem bardzo ciekawa…

akomodacja

Użytkownik

#2016-12-13 08:46:07 
zerknijcie sobie na stronę http://swgk.pl/ – oferują wiele ciekawych usług dla różnego rodzaju firm.:) mają najlepsze analizy, jakie kiedykolwiek czytałam. Właśnie człowiek a poczucie tej rzeczowości, konkretów, dobrego wsparcia…

HarrY

Użytkownik

#2016-12-13 11:21:05 
dziękuję za komentarz i polecenie.;) wygląda to całkiem ciekawie.

dragon25

Użytkownik

#2016-12-13 13:15:59 
najlepszy partner biznesowy? Ktoś komunikatywny, szczery, zdolny, doświadczony. Kto nie boi się przedstawiać trudnych faktów, ale robi to w taki sposób, że są one jedynie motywacją do lepszej zmiany.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015