Goodyear opony letnie - wasze opinie

Circus

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Witam wszystkich forumowiczów. Co możecie mi powiedzieć o oponach letnich Goodyear? Jeśli ktoś z Was korzystał z nich, bardzo proszę o opinię, ponieważ zastanawiam się pomiędzy oponami od dwóch różnych producentów. Chcę, aby był to produkt jednorazowy – Aby opony nie starły się lub nie popękały w ciągu roku. Proszę o radę. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Joe

Użytkownik

#2016-12-30 01:33:56 
Goodyear jest dobrym wyborem, na Twoim miejscu zostałbym właśnie przy nich. Także użytkownicy dużych samochodów, także dostawczych, korzystają z opon od tego producenta, więc o czymś to świadczy. Ja mam samochód osobowy, którym poruszam się dość sporo do sąsiednich miejscowości, więc potrzebuję wydajne opony. Takie, które nie zawiodą mnie podczas letniej ulewy, czy podczas jazdy na piaszczystej, zabłoconej nieco drodze.

HarrY

Użytkownik

#2016-12-30 02:40:49 
Zgodzę się, że przyczepność i wytrzymałość opon to charakterystyczne cechy tych opon.

Wilkołak

Użytkownik

#2016-12-30 05:03:37 
Nie warto ryzykować. Lepiej jest wybrać produkt sprawdzony, tak jak w tym przypadku producent Goodyear opony letnie tej marki są wysoko cenione przez klientów na przestrzeni lat. Na stronie internetowej: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-goodyear-letnie znajdziesz opis opon oraz cały, bogaty asortyment.

MikasaAckerman

Użytkownik

#2016-12-30 06:56:20 
Ja też kupowałam opony online w firmie Opony Kunicki. Mój mąż dość stereotypowo podchodzi do kobiet za kierownicą, dlatego pomógł mi wybrać opony, dzięki którym kierowanie pojazdów będzie bezpieczniejsze, wygodniejsze i zwyczajnie łatwiejsze. Czuję różnicę, między prowadzeniem mojego samochodu, a prowadzeniem samochodu męża, który ma inne, niższej jakości opony.

Circus

Użytkownik

#2016-12-30 09:55:21 
Myślę, że macie rację. Zresztą pierwszy wybór jest zawsze najlepszy.

makowaPani

Użytkownik

#2016-12-30 10:12:27 
Z reguły od opon letnich wymaga się mniej, niż od tych zimowych, ale opony letnie marki Goodyear charakteryzują się wysoką jakością. Na pewno nie pożałujesz.

kasztanik

Użytkownik

#2016-12-30 11:05:01 
Jeśli chodzi o producenta Goodyear opony letnie tego producenta, spisały się znakomicie w moim samochodzie dostawczym. Nie wybrałbym żadnych innych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015