Poszukiwania kwiaciarni w Szczyrku

cake

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Cześć. Szukam jakiejś dobrej kwiaciarni w Szczyrku. Raczej chodzi mi o to ,żeby zamówić tam takie kwiaty i bukiety takie okolicznościowe, żeby ładnie wyglądały na taką okazję, na jaką teraz potrzebuję. Znacie może jakieś takie kwiaciarnie w tej okolicy? Będę wdzięczny bardzo?

krokodyl

Użytkownik

#2017-01-10 03:55:42 
Czyżby jakaś się szykowała rocznica, urodziny czy coś? No ja znam kilka takich kwiaciarni i mogę Ci polecić jedną, gdybyś chciał. Wybiorę taką najlepszą, którą bym mógł najlepszym przyjaciołom polecać, no tylko daj znać, że chcesz i zaraz zacznę myśleć:P

cake

Użytkownik

#2017-01-10 05:36:30 
No pewnie, że chcę. Czekam na to, aż ktoś mi pomoże. No taka będzie u nas drobna uroczystość i chciałbym, żeby się na niej też kwiaty pojawiły, bo jednak z kwiatami to jest jakoś tak zupełnie inaczej jednak, jak jest przyozdobione i ktoś dostaje kwaity dla siebie :)

krokodyl

Użytkownik

#2017-01-10 07:27:16 
No racja, pewnie, że tak, racja. Wejdź na stronę http://firmamalgorzata.pl/ i to będziesz miał taką kwiaciarnię, która akurat działa we Wiśle. Wiem, że tam też na dowóz mają do innych miejscowości na przykład właśnie do Szczyrku, jak tam chcesz do siebie zamówić. Kwiaty piękne. Zawsze świeże

kuchareczka

Użytkownik

#2017-01-10 08:39:39 
Widzę, że kolega akurat Ci podał moją ulubioną kwiaciarnię, jaka akurat działa tutaj w okolicy. Na pewno nie będziesz zawiedziony, bo działają oni idealnie. Tak jak kolega mówi, kwiaty są po prostu świeże, piękne i długo stoją. A takie kompozycje, piękne są, że ja nie mogę :)

cake

Użytkownik

#2017-01-10 10:05:54 
No dość już tych laudacji :D Na pewno skorzystam z tej kwiaciarni. Wszedłem na stronę i jestem zadowolony już po samym wyglądzie strony i tych zdjęć kwiatów i bukietów, które tam mają
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015