Niedrogie i szybkie sposoby na wydzielanie przestrzeni magazynowej

akomodacja

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gdańsk

#2015-04-17 16:17:53 
Witam. Jestem świeżo zatrudniona w firmie która dysponuje dosyć dużą powierzchnią magazynową ale wszystko jest w niej powywaracane do góry nogami a ja musze zrobić z tym porządek. Po pierwsze co mi się rzuciło w oczy to fatalne dysponowanie przestrzenią i złe zasady organizacji w magazynie wiec potrzebne mi bedą jakieś niedrogie i szybkie sposoby na wydzielenie miejsc na rózne produkty. Po drugie jak zachecic zespol do kierowania sie moimi wytycznymi jesli jestem nowa i nie do końca mam posłuch w meskicm gronie?

krokodyl

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Radom

#2017-01-30 07:04:17 
Cześć przede wszystkim zadbaj o magazyn bo wydaje mi sie ze jestes pierwsza odpowiedzialna osobą w tej firmie skoro w dzisiejszych czasach macie taki problem z przechowywaniem. Bardzo dobre i niedrogie rozwiązania mają tu: http://www.system-tech.com.pl/ i na pewno Ci się przydadzą bo są zarówno boxy jak i regały, wszystko w atrakcyjnych cenach i bardzo dobrej jakości.

akomodacja

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gdańsk

#2017-01-30 08:55:09 
Poproszę o bezpośredni link do boksów magazynowych które polecasz bo znalazłam dużo wyników a nie mam takiego doświadczenia jak Ty. Dzięki.

krokodyl

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Radom

#2017-01-30 10:27:33 
Proszę: http://www.system-tech.com.pl/kategoria/ogrodzenia-troax/boksy-magazynowe/, nie mam wcale dużego doświadczenia, trzeba tylko na spokojnie sobie wszystko obmyśleć. Boksy są bardzo dobrą opcją bo świetnie segregują produkty i ułatwiają poruszanie się po magazynie. U nas w firmie wołamy na to szuflady bo wydajność przestrzeni jest ogromna. Co do innych pracowników to trzeba troche ich przytemperować bo nikt nie lubi zmian a juz na pewno nie ludzie którzy robią ze swojego miejsca pracy taki bałagan.

makowaPani

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Koło

#2017-01-30 13:01:11 
Będzie ci trudno z tymi facetami ale postaw sprawę jasno że albo się słuchają albo wypadaja z firmy i już. Jak sie beda stawiać to do dyrektora z nazwiskami i niech on się dalej męczy. Może to niezbyt miła i koleżeńska metoda ale nic nie zrobisz jesli podwładni beda Ci ciagle stawać naprzeciw. Musisz być twarda ;)

akomodacja

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gdańsk

#2017-01-30 15:50:42 
Wielkie dzięki za rady i link, wszystko już mam ugadane z działem inwestycji wiec zamówienie pójdzie i boksy na pewno będą zrobione. Co do tych pracowników to jest już coraz lepiej, tylko kilku zostało opornych ale z nimi też sobie dam rade. Najgrosze jest to że nie chce nikim dyrygować ale muszę robić swoje bo inaczej ja strace pracę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015