Czy schodołaz kroczący to dobre rozwiązanie?

Fruit

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Mój tata przynajmniej przez rok będzie musiał poruszać się wózku inwalidzkim. Mieszkamy w piętrowym domu, sypialnia jest na piętrze. Myślimy o kupnie schodołazu ale nie wiem czy ta maszyna jest w praktyce efektywna? Macie jakieś doświadczenia?

krokodyl

Użytkownik

#2017-02-14 07:29:10 
To jest w tym momencie najlepszy sposób żeby osoba na wózku mogła wejść po schodach. Nic mądrzejszego jak na razie nie wymyślono. Jak kupicie dobry model to na pewno Twojemu tacie się przysłuży.

Joe

Użytkownik

#2017-02-14 07:51:54 
Warto to kupić, jak kolega pisał wyżej nic lepszego nie znajdziesz. Pokonanie schodów na wózku bez tego sprzętu jest w zasadzie niewykonalne więc chyba tej inwestycji nie ma co odwlekać.

taczka

Użytkownik

#2017-02-14 10:01:22 
Możesz tu zamówić schodołaz kroczący i to bardzo dobry http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/oferta/likwidacja-barier-architektonicznej/schodolazy. W zasadzie są tu wszystkie najwyżej oceniane na dziś modele, które na pewno usprawnią poruszanie się Twojego taty po domu.

junior

Użytkownik

#2017-02-14 11:47:34 
Znam ten sklep, mają też swojej produkcji podnośniki, do tego bardzo dobre. Myślę że zdecydowanie powinieneś coś stamtąd dla ojca wybrać i jak pisano wyżej nie ma co czekać bo ocju twojemu pomoże to bardzo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015