Szukam maszyny do obróbki drewna, gdzie szukać?

cake

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Hej, hej, zakładam taki wątek, z nadzieją, że jeszcze takowy się nie pojawił ;) Mam pytanko, gdzie zakupię profesjonalne maszyny do obróbki drewna?? Znacie jakieś rzetelne, sprawdzone i stosunkowo niedrogie firmy, które sprzedaja takie maszyny? Planuję zakup frezarki, pilarki, pompy lakierniczej, szlifierki i okejarki. Zakupy szykują się spore, dlatego proszę o fachowe porady ;) pozdrawiam serdecznie!!!

krokodyl

Użytkownik

#2017-02-14 08:11:45 
Witam, jest taka firma MTM Maszyny Tomasz Glajcar, która zajmuje się dystrybucją specjalistycznych maszyn do obróbki drewna. Wspolpracuje z roznymi firmami, holenderskimi, wloskimi i belgijskimi producentami.

Joe

Użytkownik

#2017-02-14 08:52:22 
Dzien dobry, Jeśli chodzi o maszyny do obróbki drewna to polecałbym producentów takich jak SOUKUP, VIGANO, VD, NERLI albo OSAMA. Znajdziesz u nich wyposazenie zakladu stolarskiego naprawde dobrej jakości. Wejdz sobie na stronke http://www.mtm-maszyny.pl/pl/6-maszyny-uzywane są tutaj maszyny m. in. tych producentów. Dostepne sa w tym sklepie również używane maszyny do obróbki drewna, co czasami jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Oczywiście w sklepie tym są też nowe urządzenia, do których z tego co wiem, dołączana jest wieloletnia gwarancja i profesjonalny serwis. Naprawde polecam

junior

Użytkownik

#2017-02-14 09:22:59 
Witam, Firma fajna, bardzo atrakcyjne warunki sprzedaży i dobrej jakosci maszyny do obróbki drewna. Kupiłem tam frezarkę, używaną właśnie, w bardzo dobrym stanie technicznym! Potrzebowałem jej do początkującego warsztatu więc używana frezarka byla idealnym rozwiazaniem. Pozdrawiam

cake

Użytkownik

#2017-02-14 10:11:02 
Ok, dzieki wielkie!!!

Joe

Użytkownik

#2017-02-14 12:16:28 
Nie ma za co
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015