Potrzebna firma sprzedająca spółki w Poznaniu

Joe

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Szukam firmy która profesjonalnie zakłada czyste spółki w Poznaniu a później sprzedaje je w korzystnych cenach. Tylko bardzo proszę o polecenie sprawdzonej i rzetelnej firmy bo zalezy mi na spółce zoo i mam na oku poważny biznes. Nie chciałbym żeby coś nie zagrało przez błędy popełnione na początku albo w czasie zakładania działalności.

akomodacja

Użytkownik

#2017-02-20 04:37:30 
Podpinam się pod pytanie bo też słyszałam o możliwości zakupu gotowej spółki nic wiecej a taka mozliwosc wydaje mi sie bardzo ciekawą alternatywą na godziny spedzone w urzedach.

makowaPani

Użytkownik

#2017-02-20 07:16:26 
Jeżeli chodzi o profesjonalną sprzedaż spółek Poznań ma jedną z większych i tańszych firm. http://ltd-solutions.pl/gotowe-spolki/sprzedaz-spolek-z-oo/ – tu masz wszystko rozpisane o spółkach zoo, więc najpierw polecam poczytać ale efekt końcowy sprowadza się do tego że dostajesz w pełni gotową i kompletną firmę. Z formalności zostaje tylko notariusz no i zmiany w KRSach ale to kwestia jednego dnia. Pozdrawiam.

Joe

Użytkownik

#2017-02-20 08:55:58 
Minimum jeden dzień czy maksymalnie jeden dzień? Dostaję wcześniej jakieś dokumenty spółki do przejrzenia?

makowaPani

Użytkownik

#2017-02-20 11:53:53 
Oczywiście że dostajesz, przecież to nie kot w worku. Masz wgląd absolutnie we wszystko żeby mieć pewność ze spolka jest czysta pod wzgledem prawnym i ekonomicznym. Co do czasu to maksymalnie trwa to jeden dzień ale jak chcesz to może i dłużej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015