Peelingi kwasowe i nie tylko.. warto stosować?

panda

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Witam. Chciałabym zapytać, czy często robicie sobie peelingi, np. kwasowe? Jeśli tak to jakich kosmetyków używacie? Chciałabym trochę poczytać na ten temat, bo jednak peelingami zainteresowałam się niedawno i jestem ciekawa czego stosujecie itp. fajnie by było jakby ktoś się zainteresował tym teamatem i faktycznie żeby ktoś tutaj pisał itp. mam nadzieję, że tak będzie ;) zachęcam do dyskusji!

krokodyl

Użytkownik

#2017-02-27 01:25:08 
Peelingi? Heh, to nap ewno nie moja działka.. ;P może któraś z pań się wypowie

akomodacja

Użytkownik

#2017-02-27 03:38:13 
Ja stosuję bardzo często peelingi kwasowe i bardzo sobie je cenię ;) peelingi są genialne dla skóry, złuszczają naskórek, wymłodzają.. naprawdę to jest super opcja i każdemu polecam ;) ja używam tych kosmetyków: https://www.floslek.pl/10,katalog_pharma/231,dermo_expert_peelingi.html i cóż mogę rzec.. spełniają swoją rolę, są bardzo dobre i przy trym tanie ;) naprawdę warto ;)

Czapla

Użytkownik

#2017-02-27 06:21:49 
ooo floslek.pl ;) lubię robić tam zakupy bo mają tanio i do tego bardzo dobre i wydajne kosmetyki i różne preparaty można tam kupić. Raz na jakiś czas kupuję coś pod peelingi, korektory itp. fajny sklep ;)

MikasaAckerman

Użytkownik

#2017-02-27 09:13:27 
Ja też bardzo go lubię ;) można dużo fajnych rezczy tam zamówić ;) polecam serdecznie

taczka

Użytkownik

#2017-02-27 11:27:51 
Ja stosuję od dawna peelingi kwasowe i każdemu polecam kto ich nie stosował nigdy.. extra sprawa
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015