Systemy WMS w magazynie dużej firmy? Warto?

krokodyl

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Hej wszystkim, ze szczególną uwagą zwróconą na przedsiębiorców i ludzi obeznanych w technologii i informatyce.;) powiedzcie mi, czy systemy wms sprawdzają się na dużym magazynie i zgrywają się z dużymi obrotami towarów? Zastanawiam się, bo zależy mi na prawdziwej bezawaryjności i niezawodności systemu…

junior

Użytkownik

#2017-03-13 01:58:27 
tak, one dobrze radzą sobie w różnych warunkach. I to jest ich wielka zaleta, bo bardzo sprawnie dopasują się i do większego, i do mniejszego obrotu. A wiadomo, że w biznesie też miewa się różne sezony.;) mam średniej wielkości firmę, dążę do dużej, i wms działa jak trzeba.

krokodyl

Użytkownik

#2017-03-13 04:49:19 
a mogę spytać gdzie go organizowałeś? Kto go wdrazał?

junior

Użytkownik

#2017-03-13 06:51:30 
podam Ci link do strony internetowej tej firmy. Tutaj http://www.hkk-consult.pl/ poczytasz o różnych technologiach, jakimi się zajmują, są tam nie tylko systemy WMS, ale też nowoczesne opcje sterowania głosem.

akomodacja

Użytkownik

#2017-03-13 08:40:14 
Ja również mogę polecić hkk-consult.pl, są świetni jeśli chodzi o wdrażanie nowych technologii. Bardzo sobie cenię ich kompetencje i praktyczne umiejętności.;) Przyjemna obsługa i konsultacje na wysokim poziomie. Super.

krokodyl

Użytkownik

#2017-03-13 09:34:25 
Dzięki za namiary. Poczytałem trochę i skontaktowałem się w sprawie paru pytań, jak na razie wszystko wygląda naprawdę obiecująco. Jeszcze trochę się poorientuję i może zdecyduję się na ten wms…

kasztanik

Użytkownik

#2017-03-13 10:05:32 
prowadzę dużą firmę i ten system jest ok., bardzo poprawia wydajność w stosunku do sytuacji przed zakupem. Pracownicy też doceniają, bo łatwiej się pracuje. Poza tym bardzo podoba mi się raportowanie i analizy, dokładne i wiarygodne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015