Dekoracje 3D na ścianę – pomysł na piękne wnętrze?

daisygirl

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Hej! Ostatnio mój chłopak mnie nakłania, żeby spróbować odświeżyć wygląd naszego mieszkania. Według niego, doskonale by się do tego nadało, jakbyśmy zainwestowali w dekoracje 3D na ścianę ;) w sumie takie cośfajnitycznie może wyglądać super, tylko nie wiem czy nie będzie to trochę zbyt hmm.. kiczowate? Co o tym myślciie? Znacie jakąś fajną firmę, gdzie można takie coś zamówić?

junior

Użytkownik

#2017-03-13 05:06:05 
co Ty mówisz! Takie dekoracje 3D na ścianę to jest extra sprawa ;) bo naprawdę bardzo fajnie to wygląda i do tego tak nowocześnie, wnętrze od razu wygląda na takie hmm z charakterekiem i super się przebywa w takiej zamkniętej przestrzeni. My u nas w domu kupiliśmy taką dekorację tutaj: http://naklejkomania.eu/61-dekoracje-3d i naprawdę bardzo gorąco mogę polecić ;) bo są tanie, bardzo fajnie wyglądają i wiele osób które były u nas chwaliły wystrój ;)

kasztanik

Użytkownik

#2017-03-13 06:03:20 
Ja też uwielbiam takie pomysły na uaktracykjnie wnętrza ;) także naprawdę nie ma sensu mówić, że to niby kicz… wręcz przeciwnie, to jest mega pomysł na super wnętrze i każda osoba z dobrym smakiem to doceni.

kuchareczka

Użytkownik

#2017-03-13 07:50:15 
myślę, że kilka takich dodatków naprawdę przyciąga oko i super się prezentuje… ale wiadomo, że można przesadzać jednak. Jak się to uzyje z dobrym smakiem to faktycznie wnętrze wygląda magicznie i niepowtarzalnie ;)

nieGotowa

Użytkownik

#2017-03-13 09:28:31 
to już w takim wypadku wiem co zamówię do domu… wpadła mi w oko taka jedna fototapeta i w sumie cudownie by odświeżyła przestrzeń u nas w domu ;)

Wilkołak

Użytkownik

#2017-03-13 10:25:26 
ooo tak fototapeta to extra pomysł, każdemu polecam ;) strasznie zmieniła i ożywiła wnętrze u nas w salonie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015