Fajne zajęcia dla dzieci w Warszawie, macie jakieś propozycje?

taczka

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Jestem mamą dwóch dziewczynek, które niedługo kończą 10 lat. To wulkany energii, co w dzisiejszych czasach wręcz niespotykane. Ale akurat z tego powodu nie będę narzekała. Bardziej zależy mi jednak na tym, żeby dzeiwczyny mogły tą energię w jakiś sensowny sposób spożytkować. Myślałam może o jakiś zajęciach tanecznych, co o tym myślicie?

daisygirl

Użytkownik

#2017-03-13 05:41:43 
No jak nie jak tak...Taniec to idealny sposób na zajęcie wolnego czasu, tylko pamiętaj o jednym, żeby tylko nie zmuszac dzieci do niczego, bo wtedy przyiesie to zupełnie odwrotny efekt do tego jakiego oczekujesz. Ja niestety trochę przedobrzyłam ze sportem u mojego syna i teraz nie chce nawet słyszeć o zajęciach sportowych.

taczka

Użytkownik

#2017-03-13 06:06:59 
Pewnie, że nie zamierzam ich zmuszać, ale one same bardzo lubią tańczyć i często widzę je jak się bawią same przed lustem i tam robią różne pozy :)))) Trochę to śmieszne, ale wiem, jak bardzo im zależy na tym, żeby wypadać dobrze w tańcu :)))

makowaPani

Użytkownik

#2017-03-13 06:44:27 

Czyli szukamy dobrych zajęć tanecznych, na których dziewczynki beda mogły się wyszalec i czegoś nauczyć. Myślę, żę tutaj http://www.ckit.pl/zajecia-warszawa/ to czego szukasz. To bardzo dobre miejsce do różnego rodzaju zajec tanecznych i nie tylko. Jest to idealne miejsce gdzie organizuje się zajęcia dla dzieci z Warszawy i nie tylko. Polecam szczególnie taniec...

junior

Użytkownik

#2017-03-13 06:57:52 
Takie miejsca powinny być w każdym mieści :))) Ja niestety mam daleko do stolicy, a wiele ciepłych słów słyszałem o tym miejscu i samej organizatorce placówki. Wraz z innymi rodziacmi musimy się organizować samodzielnie i jakoś udaje nam się coś tworzyć, ale daleko nam do takiego poziomu jak tutaj.

kasztanik

Użytkownik

#2017-03-13 09:33:48 
Ja wychodzę z założenia, że trzeba się troche znac w danym temacie, żeby móc zorganizować zajęcia dla innych i w warszawskim studiu tak właśnie jest. Jak idziemy tam z dziemi to wiem, żę czeka ich mnóstwo ciekawej zabawy i wiem, że wrócą do domu z takim bagażem wspomnień, że wieczór mam z głowy :)))

kuchareczka

Użytkownik

#2017-03-13 12:16:01 
To akurat chyba bardzo dobrze...

kasztanik

Użytkownik

#2017-03-13 13:44:07 
No tak, czasami to nawet się zastanawiam, czy aby samemu nie spróbować swoich sił w tańcu i kto wie, może pewnego dnia mnie też podkusi, żeby spróbować, w końcu do odważnych świat należy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015