Niedrogie zestawy Littlest Pet Shops, gdzie szukac?

daisygirl

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Witam serdecznie, gdzie szukać niedrogich zestawów Littlest Pet Shops? Znacie może jakiś dobry sklep internetowy albo stacjonarny w Warszawie? Proszę o namiary bo mojej córce bardzo się podobają te zabawki ale jak miałabym kupować w markecie to szybko bym zbankrutowała.

akomodacja

Użytkownik

#2017-03-15 07:01:24 
Sporo osób już o to pytało. Najtaniej kupisz na Ebambini.pl sklep internetowy ma w ofercie także sporo innych niedrogich zabawek tak dla dziewczynek jak i chłopców także warto sobie zajrzeć. Poza tym działają w Warszawie od wielu lat i można u nich bezpiecznie zamawiać bez żadnych obaw.

daisygirl

Użytkownik

#2017-03-15 09:20:42 
Dzięki za namiary na sklep ale czy mogłabyś wstawić bezpośredni link do serii o którą pytałam bo nie mogę niestety znaleźć.

dragon25

Użytkownik

#2017-03-15 09:59:06 
Hej! Littlest Pet Shops znajdziesz tu: http://www.ebambini.pl/Littlest-Pet-Shop-c1503. Zamawiałem na święta i cieszę się że znalazłem ten sklep bo ceny są konkurencyjne, a zabawki od tego samego producenta, identycznej jakości co wszędzie. Dla mnie jako rodzica dwójki dziewczynek ten sklep to prawdziwa deska ratunku żeby nie zbankrutować jak to trafnie ujęłaś :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015