Jaką zmywarkę kupić do kawiarni?

kuchareczka

Użytkownik

#2015-04-17 16:27:51 
cześć, otwieram kawiarnię i dokupuję jeszcze do niej niezbędny sprzęt. Zastanawiam się nad jakąś zmywarką, jaką powinnam najlepiej wybrać? Czym powinnam kierować się przy wyborze?

Joe

Użytkownik

#2017-03-16 03:03:43 
jak będziesz mieć kawiarnie to na pewno przyda ci się jakiś specjalistyczny sprzęt, na przykład zmywarka stricte do szkła albo do filiżanek. W ten sposób będziesz mieć zawsze czyste naczynia, bez żadnych smug albo jakiś niedoczyszczonych zabrudzeń.

daisygirl

Użytkownik

#2017-03-16 04:05:40 
ja polecam ci zakup uniwersalnego sprzętu. Taki wybór zagwarantuje ci, że profesjonalna zmywarka sprawdzi się w myciu każdego rodzaju naczyń. Jak szukasz niedrogiego sprzętu to skorzystaj z oferty tego sklepu https://probox.pl/kategoria-produktu/6/zmywarki-gastronomiczne, który już od dobrych wielu lat zajmuje się dystrybucją wyposażenia dla gastronomii. Na rynku są dobrze znani.

taczka

Użytkownik

#2017-03-16 06:42:08 
zgodzę się z koleżanką wyżej. Ja na stronie probox.pl kupowałam wyposażenie swojej cukierni, czyli szafy cukiernicze, lady cukiernicze, i też szafy zapleczowe plus lodówki. W zasadzie obkupiłam się w jednym miejscu i skorzystałam dzięki temu na dużej zniżce. Mają w ofercie świetnych producentów i duży wybór.

makowaPani

Użytkownik

#2017-03-16 08:08:25 
jak będziesz wybierać zmywarkę to tylko taką większą. Nie ma co kupować maleństwa i tylko później będziesz mieć problem ze stertą naczyń, które będą czekać aż zmywarka skończy pracę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015