Leczenie zaburzenia osobowości – gdzie, jak, u kogo?

daisygirl

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Mieliście państwo może kiedyś styczność z jakimś fachowcem zajmującym się leczeniem zaburzeń osobowości? Potrzebny mi jest jakiś specjalista w tym zakresie, co udzieli fachowej pomocy, zna się na temacie i potrafi dobrać odpowiednie leczenie do pacjenta… Możecie mi kogoś polecić sprawdzonego? Sprawa jest dość istotna, bardzo proszę o pomoc.

makowaPani

Użytkownik

#2017-04-03 03:55:48 
A co to w sumie takiego jest to zaburzenie osobowości? Coś takiego jak schizofrenia? Czy to nie to i coś mylę?

daisygirl

Użytkownik

#2017-04-03 04:39:11 
Na szczęście nie jest to aż tak poważna choroba, to raczej problemy po prostu z kontrolą swoich zachowań niektórych, trudności w nawiązywaniu kontaktów… Tak czytałam i wydaje mi się, że to to. Pewności oczywiście nie mam, ale tak wynika z objawów, więc szukam pomocy. Tj. to nie chodzi o mnie dokładnie, ale kogoś mi bardzo bliskiego, więc sprawa bardzo wazna dla mnie dlatego bardzo proszę o pomoc jakąś.

makowaPani

Użytkownik

#2017-04-03 06:03:19 
Ojej, rozumiem… Współczuję bardzo, ale pomóc niestety nie mam jak, nie znam się na tym zupełnie, ale mam nadzieję, że ta bliska osoboa szybko do zdrowia wróci i że ktoś poleci tu kogoś sprawdzonego, kto pomocy udzieli.

daisygirl

Użytkownik

#2017-04-03 09:00:14 
Też mam taką nadzieję i czekam z niecierpliwością.

dragon25

Użytkownik

#2017-04-03 10:49:14 
Hmmm… Jeśli chodzi o zaburzenia osobowości leczenie, które przyniesie szybko efekty znajdzie pani tutaj: http://psychiatrzy.pl/leczenie-zaburzen-osobowosci/. Mogę to polecić z czystym sumieniem jak najbardziej, też korzystałem z ich pomocy i bardzo ale to bardzo jestem zadowolony, bo niesamowicie pomogli mi poradzić sobie z moimi problemami z osobowością, kontrolowaniem zachowań, depresyjnymi myślami…

daisygirl

Użytkownik

#2017-04-03 12:20:40 
Dziękuję bardzo za link, zaraz się zapoznam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015