Jak wygląda procedura załatwiania auta zastępczego?

MikasaAckerman

Użytkownik

#2016-06-08 15:59:38 
Witam wszystkich, kto z was jest w stanie mi w miarę szczegółowo opisać procedurę załatwiania samochodu zastępczego i jak to zrobić żeby dostac później zwrot od ubezpieczyciela? Na jakiej zasadzie to w ogóle działa? Z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

cake

Użytkownik

#2017-04-25 02:51:43 
Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Skoro zniszczyłaś samochód to jakim sposobem chcesz uzyskać zwrot od ubezpieczyciela za zastępczy? Nie wiem jakie masz ubezpieczenie ale na Twoim miejscu bym się cieszył jeśli w ogóle cokolwiek wypłacą na naprawę samochodu bo róznie bywa z tymi firmami.

MikasaAckerman

Użytkownik

#2017-04-25 03:14:37 
W ubezpieczalni powiedzieli mi że pójdzie to z OC sprawcy kolizji czyli mojego sąsiada który we mnie wjechał. Komu mam teraz wierzyć?

krokodyl

Użytkownik

#2017-04-25 05:01:27 
Kolega zapewne myślał że sama w coś uderzyłaś czyli kolizja była z Twojej winy. Jeśli natomiast sprawa wygląda tak jak piszesz to masz absolutną rację i auto zastępcze z OC sprawcy jak najbardziej Ci się należy. Są oczywiście warunki z którymi musisz się zapoznać czyli np brak samochodu musi uniemożliwiać ci wykonywanie pracy ale to juz sobie poczytasz w dokumentach. Żeby wszystko miało ręce i nogi warto pożyczyć samochód z firmy która ma doświadczenie z autami zastępczymi żeby komunikacja z ubezpieczycielem przebiegała sprawnie i szybko. Zobacz tę firmę: http://torcar24.pl/oferta/auta-zastepcze.html. Oferta jest szeroka, a ceny niskie wiec myślę że nie będzie problemu z wyborem :). Pisz w razie niepewności.

MikasaAckerman

Użytkownik

#2017-04-25 07:54:58 
Pięknie dziękuję za informacje. Jestem pod wrażeniem bo nikt nie udzielił mi tylu konkretnych i pomocnych porad. Jeśli coś w trakcie wyniknie to na pewno będę pisała ale na priv bo temat chyba zamknę żeby nie robić bałaganu.

Joe

Użytkownik

#2017-04-25 09:16:11 
Cześć! Załatwiłem sobie u nich samochód zastępczy po kolizji bo jestem przedstwicielem handlowym i potrzebuję samochodu do pracy. Znajomy polecił mi tę wypożyczalnie bo też miał takie zdarzenie no i musze przyznać że jestem bardzo zadowolony bo nikt nie zawracał mi głowy formalnościami, wszystko było załatwiane profesjonalnie i szybko a co najwazniejsze tak jak chciałem czyli z OC sprawcy pokryto koszty wynajmu. Jak dla mnie firma super, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015