Czy taśma naprawcza nada się do izolacji rury?

krokodyl

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Witam wszystkich. Mam w mieszkaniu remont i nie wszystko narazie idzie jak należy. Dziś zauważyłem że fachowcy zaizolowali rurę taśmą naprawczą. Nie przecieka i nie wygląda jakby miało zaraz odpaść ale mimo wszystko czy taka taśma nadaje się do zaklejania nieszczelności na instalacjach wodnych?

Wilkołak

Użytkownik

#2017-04-26 02:27:08 
Zdecydowanie nie, ale jak masz remont to zapewne tymczasowo sobie zakleili jakiś element bo i tak coś będzie z nim robione. U mnie też tak było i nie ma co panikować.

akomodacja

Użytkownik

#2017-04-26 03:09:34 
Gdzie w ogóle mozna dostać taką taśmę?

Wilkołak

Użytkownik

#2017-04-26 05:08:56 
Na przykład tu: http://ebordi.pl/towar/lista/13/tasmy-naprawcze. Ta taśma jest na tyle solidna że kazdypowiniene w domu posiadać bo nigdy nie wiadomo co przyjdzie nam na szybko załatać. Ostatnio wysyłałem siostrze płytki ścienne łazienkowe bo w jej miejscowości nie ma takich jak sobie zażyczyła. Niedużo bo tylko 23 sztuki, ale mimo wszystko pozaklejałem taśmą naprawczą wszystko co się dało – każdą płytke z osobna, rogi, a nawet kartonik i dotarły nienaruszone.

weksel

Użytkownik

#2017-04-26 07:41:39 
Dziwie sie ze pytasz o to na forum a nie pogadasz z fachowcami. Chyba lepiej zapytac o co im chodzi i jak to widzą niż się zadreczac i czekac na odpowiedzi. Poza tym nikt tam nie siedzi i nie powie Ci co fachowiec miał na myśli.

krokodyl

Użytkownik

#2017-04-26 09:39:45 
Miałeś racje, tylko tymczasowo zakleili rure a i tak woda była odłączona :). Wolałem zapytać tu niż robić z siebie amatora w ich oczach to chyba zrozumiałe...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015