Czy macie jakiś do polecenia gabinet ginekologiczny w Warszawie?

MikasaAckerman

Użytkownik

#2016-06-08 15:59:38 
Jestem po przezyciach z niektórymi lekarzami. Przez ponad 2 lata nikt mi nie leczyl jajników no i teraz nie wiadomo czy będę mogla mieć w ogole dzieci. Jestem troche tym już przygnebiona… zmeczona. Ale chce walczyc. Czy macie jakiś do polecenia gabinet ginekologiczny w Warszawie?

Kapral

Użytkownik

#2017-04-27 23:33:33 
Oj, biedulka… ale idź do innego lekarza ginekologa i może wtedy ci dopasuje leki jakie powinnas brac. Przeciez nei wszyscy lekarze sa tacy sami.

kuchareczka

Użytkownik

#2017-04-28 01:10:31 
Ja bylam w gabinecie ginekologicznym na Mokotowie prywatnie tutaj macromedica.pl/usg-ginekologiczne-warszawa/ jeśli chodzi o dopasowanie antykoncepcji bardzo sprawnie poszło. No i to mnie cieszy. Ale nowy sprzet maja wiec to tez jest dobre. A to taka prywatna klinika w ktorej naprawde masz wielu roznych lekarzy w jednym miejscu.

nieGotowa

Użytkownik

#2017-04-28 01:44:00 
Nie każdy lekarz ginekolog jest dobry ale to trzeba szukac osoby z wyczuciem no i z doświadczeniem jak by nie patrzec.

kuchareczka

Użytkownik

#2017-04-28 02:00:12 
no wlasnie chodzi o to ze lekarz ginekolog powinien zrobic usg cytologię jak trzeba przeanalizował cykle i wtedy dobierał leki. Tam w tym centrum medycznym pracuje wielu roznych lekarzy. Moja kolezanka poszla do ortopedy http://macromedica.pl/ortopeda-warszawa/ i tutaj jest info o tym. Naprawde sprzęt pierwsza klasa no i dokładne badanie sprawilo ze dzis chodzi, a mogla siedziec na wozku.

nieGotowa

Użytkownik

#2017-04-28 04:53:56 
Ale to super : ) dobrze ze jej się udalo. : )

kuchareczka

Użytkownik

#2017-04-28 05:54:50 
Wlasnie to jest wg mnie dobra klinika prywatna do ktorej naprawde sporo ludzi chodzi. Oni tez robią usg Doppler fachowo http://macromedica.pl/usg-doppler-warszawa/ tu jest troche o tym Info. Bo jeśli ktos ma problem z zylami to dobrze to zbadac Dopplerem.

nieGotowa

Użytkownik

#2017-04-28 08:43:02 
Badania robione przez ginekologa czy laryngologa czy kogokolwiek innego sa potrzebne bo inaczej nei da się diagnozy postawic.

kuchareczka

Użytkownik

#2017-04-28 10:53:15 
No wlasnei tam w MacroMedica jest o tyle dobrze ze wszyscy lekarze sa w jedny miejscu. Tam tez jest kardiolog. Jak ci potrzebny kardiolog w Warszawie to możesz tam sobie popatrzec co dokladnie leczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015