Szukam zbiornika na paliwo SWIMER, gdzie znajdę?

cake

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie, potrzebuje kupić duży zbiornik na paliwo i jestem zdecydowany na markę jak w temacie. Znajomy bardzo sobie chwalił zakup i z racji tego szukam firmy która dostarcza zbiorniki tej firmy. Znacie może kogoś takiego i możecie mi dać namiary?

krokodyl

Użytkownik

#2017-05-12 02:29:40 
To już tak ciężko jest użyć wyszukiwarki? Bez urazy ale gdybyś wpisał to samo co w internet co w temacie to wydaje mi się że znalazł byś co najmniej kilka stron które oferują produkty tej firmy.

cake

Użytkownik

#2017-05-12 05:15:40 
Mimo wszystko pytam na forum bo jak dobrze każdy wie to dzisiaj zakupy w internecie nie są wcale takie bezpieczne jak by się moglo wydawać. Dlatego szukanie tego po jakiś dziwnych stronach nie za bardzo mnie interesuje.

MikasaAckerman

Użytkownik

#2017-05-12 06:52:44 
Jakiś czas temu zamawiałam do firmy zbiorniki na oleje i inne tego typu rzeczy na stronie http://zbiornikizagrosze.pl/ i z tego co pamiętam to mają też tam zbiorniki na paliwo SWIMER. Musisz wejść sobie na stronę i tam wszystko zobaczyć a w razie ewentualnych pytań kontaktować się bezpośrednio do dostawcy ;)

cake

Użytkownik

#2017-05-12 08:58:14 
No i właśnie o taka stronę mi chodziło. Skoro zamawiałaś to do firmy to może będziesz w stanie mi powiedzieć, jak wygląda to od strony prawnej? Pytam czy potrzebuję jakieś papiery żeby zamontować coś takiego u siebie?

MikasaAckerman

Użytkownik

#2017-05-12 11:12:43 
Powiem ci szczerze, że nie wiem. Wiem że razem ze zbiornikiem dostajesz poświadczenie wydane przez UDT oraz jakiś tam certyfikat. Są to dokumenty które zaświadczają o tym ze zbiornik jest bezpieczny i był wyprodukowany pod nadzorem urzędu dozoru technicznego. Myślę ze to wystarczy żeby bezpiecznie zamontować to u siebie.

cake

Użytkownik

#2017-05-12 13:58:27 
Zaraz postaram się jeszcze znaleźć jakieś informacje w sieci bo nie chciał bym mieć problemów z prawem przez samodzielne zamontowanie takiego zbiornik. W sumie to mam jeszcze lepszy pomysł, zadzwonię do firmy i zapytam, oni powinni wiedzieć coś na ten temat ;)

Joe

Użytkownik

#2017-05-12 15:45:55 
Jest jakaś ustawa która ogranicza montowanie takich zbiorników ze względu na negatywne oddziaływanie na środowisko ale nie wiem do czego ci ten zbiornik jest potrzebny ani w jakim celu będzie wykorzystywany ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015