Finansowo opłacalne oferty pracy w Holandii, jakie opcje znacie?

kuchareczka

Użytkownik

#2015-04-17 16:27:51 
Hej wszystkim, czy wiecie może jakie są sposoby na dobry zarobek w Holandii? Czytam w necie że ludzie przywożą fajne pieniądze stamtąd, myślę o tym dość poważnie. Gdzie warto szukać ofert, naturalnie takich godnych zaufania? Chyba w jakiejś agencji zatrudnienia?

cake

Użytkownik

#2017-06-13 03:54:03 
No agencja agreguje te wszystkie oferty i potem można się zdecydować na którąś, zwykle na każdą ofertę jest więcej niż jedno wolne miejsce.

nieGotowa

Użytkownik

#2017-06-13 04:41:17 
Jeszcze musisz trafić na dobrą agencję która bazuje na wiarygodnych ofertach (nie wszystkie takie są, trzeba to najpierw sprawdzić). Dlatego to na jakiego pośrednika się zdecydujesz jest ważne.

Czapla

Użytkownik

#2017-06-13 06:32:36 
Chyba na ten moment najlepiej wypada ta agencja http://marvelpc.pl/. Mają zawsze sporo propozycji wyjazdów, najwięcej rzecz jasna u progu sezonu letniego. Jak ludzie szukają dobrej finansowo oferty pracy Holandia to jak na mój gust najbardziej korzystne rozwiązanie. Firmy raczej dbają o pracowników ze wschodu bo chcą żeby ci wracali w kolejnych latach. Ten pośrednik też się przykłada do tego żeby ludzie mieli dobre warunki.

Joe

Użytkownik

#2017-06-13 06:51:10 
Mi się kojarzy praca w Holandii głównie z kwiatami (kiedyś było najwięcej ofert do tych roślinnych rzeczy). Teraz są też etaty dla magazynierów czy pracowników produkcji, więcej niż kiedyś.

Circus

Użytkownik

#2017-06-13 09:18:20 
Holendrzy ogólnie płacą nieźle. Ciężko narzekać na stawki. I tak jak wcześniej pisano warunki pobytu też są dobre.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015