Czy pierścienie erekcyjne są naprawdę skuteczne?

junior

Użytkownik

#2015-01-12 11:34:52 
Trochę czytałem już o pierścieniach erekcyjnych i jednak nie do końca jestem do nich przekonany. Czy one sa na bank bezpieczne? Czy są naprawdę skuteczne?

kasztanik

Użytkownik

#2017-09-15 03:32:55 
Jak masz problem czy w ogole kupić pierścień erekcyjny to zobacz tu https://intymnosc.pl/pl/92-nakladki-ringi ja stąd brałem sobie pierścienie erekcyjne i kupiłem ovo no i dobrze dopasowuje się do ciala nic mnie nie uciskalo a zabawa w łózku naprawdę przednia. No i normalnie działa na baterie które możesz wymienić wiec nic skomplikowanego.

weksel

Użytkownik

#2017-09-15 05:30:56 
Oczywiście nie powinno być tak ze masz pierścień erekcyjny przez godzinę :P Bo to może żle się skonczyc :P ale kwadrans na spokojnie zresztą musiałbyś pobróbowac z roznymi modelami.

junior

Użytkownik

#2017-09-15 07:03:00 
Obawiam się ze mój penis jest zwyczajnie nieco za mały na pierścienie erekcyjne. Tak mysle…

kasztanik

Użytkownik

#2017-09-15 07:36:21 
To sa standardowe wymiary. Poza tym to nie jest metal wiec spokojnie ci się pierścień dopasuje :P no i poczujesz ze możesz mieć erekcję dłużej : ) to fajne uczucie kiedy kobieta jest wreszcie spełniona.

dragon25

Użytkownik

#2017-09-15 09:28:47 
Dzisiaj pierścienie przedłużające erekcję są popularne bo dla nas seks stał się ważniejszy i wg mnie warto z tego korzystać. A jak patrzyłem to na intymnosc.pl jest tez sporo roznychlubrykantów no i są afrodyzjaki o naturalnych skladach wiec i skuteczność ich jest wyzsza. A na poprawe libido sa naprawdę spoko.

Wilkołak

Użytkownik

#2017-09-15 11:08:23 
Kobiety lubią afrodyzjaki…. No i jednak dzięki nim przekonanie kobiety do seksu jest latwiejsze wiec to dobra metoda jak ktoś ma male libido albo osłabione libido np. stresem.:P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015