Polećcie sklep z artykułami dla niemowląt

akomodacja

Użytkownik

#2015-04-17 16:17:53 
Cześć. Niedługo wybieram się do koleżanki, która niedawno urodziła pierwsze dziecko. Chciałabym jej kupić coś, jednak nie mam pojęcia, co jest potrzebne takiemu maluchowi. Doświadczone mamy - proszę o radę.

makowaPani

Użytkownik

#2017-11-20 06:05:10 
Z doświadczenia wiem, że mamy zazwyczaj mają już pełną wyprawkę dla swoich maluchów dużo wcześniej, więc pewnie to, co jej kupisz może już mieć. Wydaje mi się, że może to być taki symboliczny upominek, jakaś zabawka.

daisygirl

Użytkownik

#2017-11-20 06:40:10 
Ja bym przygotowała jej taką paczuszkę z drobiazgami: gryzakami, pojemnikami do smoczka, bo to są rzeczy, które zawsze się przydają. Sprawdź sobie w sklepie online: https://wyprawkowy.pl/inne-akcesoria-70, bo tutaj masz bardzo duży wybór takich produktów. Sama robię tutaj zakupy dla swoich maluchów.

akomodacja

Użytkownik

#2017-11-20 09:18:05 
Super! Myślę, że coś znajdę i chyba przygotuję właśnie taką paczkę z drobiazgami. Zdaję sobie sprawę, że mamy zazwyczaj wszystko mają i są przygotowane, jednak głupio tak iść całkiem z pustymi rękami. W każdym razie dziękuję bardzo za polecenie sklepu, pewnie tutaj coś sobie wybiorę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015